Cholewiński
Polska, rodzinna marka, stworzona i prowadzona już od prawie 35 lat przez rodzinę Cholewińskich. Założyciel manufaktury Cholewińskich Jan mawia, że od początku istnienia firmy starał się zapoczątkować filozofię nowoczesnej polskiej marki mocno opartej na tradycji. Od tego czasu marka CHOLEWIŃSKI kojarzona jest z wyjątkowej jakości naturalną skórą. Kolejnym znakiem rozpoznawczym tej marki jest ręczna produkcja, którą firma kultywuje mimo rozwoju technologii.
Słusznie inwestując w sztukę i fach swoich kaletników, które w połączeniu z użytymi materiałami gwarantują doskonały produkt. CHOLEWIŃSKI specjalizuje się w produkcji pełnej gamy galanterii skórzanej oraz bagażu, a produktem znamiennym dla marki są jej unikatowe torebki damskie prezentowane w bardzo krótkich kolekcjach stworzonych z unikalnych skór. Produkty CHOLEWIŃSKI są idealne dla ludzi sukcesu, którzy cenią sobie komfort użytkowania, ponadczasowy wygląd i nieskazitelny styl.

Produkt

- produkty CHOLEWIŃSKI reprezentują szczyt kunsztu polskich kaletników i są niezrównane pod względem jakości i dbałości o szczegóły.

Kolekcja

Filozofia

Szukając nazwy dla firmy chciał wyrazić swoje zaangażowanie i odpowiedzialność do jakiej się poczuwa za to co tworzy, właśnie dlatego nie bał się ręczyć własnym nazwiskiem za każdy produkt.

Personalizacja

Zapytaj obsługę w Salonie jak zmienione torby możemy przygotować na specjalne zamowienie Klienta . Więcej szczegółów online wkrótce.

Kolekcja

Historia

1982

1982 - dostrzeżenie przez Jana Cholewińskiego niszy na rynku galanterii skórzanej, skłania go do założenia firmy, która sprostałaby wyzwaniu produkcji najwyższej jakości galanterii skórzanej.

1988 - otwarcie pierwszego butiku Cholewiński w Warszawie przy ulicy Krakowskie Przedmieście 14

2003 - rozpoczęcie ekspansji sieci salonów Cholewiński w galeriach handlowych

2005 - wprowadzenie do kolekcji pierwszej własnej linii bagażu Cholewiński

2009 - nawiązanie współpracy ze znaną polską projektantką Ewą Minge

2010 - otwarcie flagowego salonu w Galerii Mokotów

2015 - uruchomienie zmodernizowanego e-sklepu www.cholewinski.com

1982
1988
2003
2005
2009
2010
2015
„Mamy nadzieję, że korzystanie z naszych produktów sprawia
Państwu tyle satysfakcji, co nam tworzenie ich”

właściciel i założyciel CHOLEWIŃSKI

dyrektor kreatywna CHOLEWIŃSKI

×

Zapisz się do newslettera