Wygodniej, łatwiej i lepiej – sprawdź naszą nową stronę!

Like! (1)
You have to be logged in to like this post. Log in!

Ostatnie miesiące poświęciliśmy na analizowanie witryny naszego sklepu i wdrażanie zmian, aby korzystanie z niego było dla Ciebie jeszcze wygodniejsze i łatwiejsze. Naszym celem było wprowadzenie modyfikacji, dzięki którym ekspresowo znajdziesz potrzebne produkty, a jednocześnie pozytywnie odbierzesz wygląd serwisu. Oto efekt tej realizacji!

Co zmieniliśmy?

Jeśli nie po raz pierwszy jesteś na naszej stronie, to prawdopodobnie zmiany rzucają Ci się w oczy. Poza wdrożeniem atrakcyjnej, estetycznej grafiki, postawiliśmy na rozwiązania, które mają Ci ułatwić poruszanie się po sklepie.

Przygotowaliśmy nową, lepszą kategoryzację – jeszcze łatwiej niż dotąd odnajdziesz pożądane produkty. Rozwiązania wykorzystane na stronie zoptymalizowaliśmy pod Ciebie – liczymy, że przez każdy etap poszukiwań i składania zamówienia przejdziesz ekspresowo i bez wątpliwości. Obniżyliśmy również wartość zamówienia, przy której nie naliczamy opłaty za dostawę – wystarczy, że zakupisz produkty za co najmniej 350 zł.  

Nie poprzestajemy jednak na tym – chcemy poznać Twoją opinię. Pozostaw ją, korzystając z tego formularza. W nagrodę za pomoc otrzymasz od nas kod rabatowy, którym obniżysz cenę zamówienia o 15 proc.

Przypominamy, że w każdej chwili możesz zapisać się do newslettera i zgarnąć 50 zł na zakupy o minimalnej wartości 350 zł!

Comments

No comments.

Nick visible to other users
We'll never share your email with anyone else.

See popular articles

keyboard_arrow_right
cart Koszyk