Kliknij aby zamknąć podgląd Torebka damska

Torebka damska

Dostępność: W magazynie

TB-621

Brand: Nie

* wymagane pola

Torebka damska skórzana przez ramię to propozycja dla kobiet w każdym wieku. Wykonana z najwyższej jakości naturalnej skóry. Model posiada pięć kieszeni w tym jedną zewnętrzną zamykaną na suwak.Wewnątrz znajdują się dwie komory podzielone przez jedną ogromną kieszeń zamykaną na suwak. W jednej komorze znajdują się dwie otwarte kieszenie natomiast w drugiej jedna zamykaną suwakiem. Wnętrze torebki zostało obszyte logowanym materiałem z poliestru. Model z łatwością pomieści rzeczy formatu A4 przez co nadaje się na spotkania biznesowe lub ze znajomymi. Cienkie regulowane paski ze skóry doskonale wyglądają przy noszeniu torebki na przedramieniu.
Rodzaj Na ramię

Wszystkie nasze produkty są tworzone z największą starannością, przy wykorzystaniu uważnie wyselekcjonowanych materiałów, tak by służyły przez dekady. Z biegiem lat skóra zmienia swój charakterystyczny wygląd, odcień, strukturę - to proces który uwielbiamy!

Dla utrzymania skóry w jak najlepszej kondycji zalecamy unikanie kontaktu z wodą, olejami, smarami, czy wydłużonego nasłonecznienia. Wskazana jest również odpowiednia konserwacja i przechowywanie.

dowiedz się więcej
×

Zapisz się do newslettera