Kliknij aby zamknąć podgląd Torebka na ramię

Torebka na ramię

Dostępność: Brak w magazynie

TB-681-EX

Brand: Nie

Torebka damska na ramię wykonana z najwyższej jakości skóry. Dopinany skórzany pasek i boczne napy zwiększające pojemność torby czynią ją bardzo praktyczną. Model zamykany jest na suwak. Pojemne bezkomorowe wnętrze zostało obszyte logowanym materiałem z poliestru. Wewnątrz znajdują się dwie otwarte kieszenie z górną krawędzią wykonaną ze skóry i jedną kieszenią zamykaną na suwak. Torba posiada jeszcze jedną zewnętrzną kieszeń na suwak. Spód torebki został zabezpieczony czterema metalowymi nóżkami. Po zamknięciu bocznych napów torebka przyjmuje kształt trapezu i potrafi pomieścić rzeczy rozmiaru A4.

W sprawie dostępności innych kolorów, prosimy o kontakt telefoniczny - 515 273 049, bądź mailowy - sklep@cholewinski.com.
szerokość (cm) 28-40
wysokość (cm) 30
wysokość z rączkami (cm) 48
głębokość (cm) 15
długość dopinanego paska (cm) 90-110

Wszystkie nasze produkty są tworzone z największą starannością, przy wykorzystaniu uważnie wyselekcjonowanych materiałów, tak by służyły przez dekady. Z biegiem lat skóra zmienia swój charakterystyczny wygląd, odcień, strukturę - to proces który uwielbiamy!

Dla utrzymania skóry w jak najlepszej kondycji zalecamy unikanie kontaktu z wodą, olejami, smarami, czy wydłużonego nasłonecznienia. Wskazana jest również odpowiednia konserwacja i przechowywanie.

dowiedz się więcej
×

Zapisz się do newslettera