Zwroty dokonywane są zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 r. 'O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny' według której Klientowi przysługuje 14 dni na zwrot  produktów zakupionych drogą elektroniczną.

Firma CHOLEWIŃSKI wydłuża ten okres do 30 dni.

ZWROTY, CZYLI PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY

Towar zakupiony w sklepie internetowym CHOLEWIŃSKI możecie Państwo zwrócić w ciągu 30 dni od daty jego odebrania. Jako Konsument ponosicie Państwo odpowiedzialności za zmniejszenie wartości towaru, będącego wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania towaru.

1. WYŚLIJ NAM INFORMACJĘ

Prześlijcie Państwo nam informację z oświadczeniem, że odstępujesz od umowy sprzedaży. Możesz w tym celu wypełnić formularz odstąpienia od umowy dostępny na stronie sklep.cholewinski.com

2. SPAKUJ PRZESYŁKĘ

Proszę spakować przesyłkę z odsyłanym towarem (towarami). Możecie Państwo do tego wykorzystać opakowanie, w którym otrzymali Państwo towar. Będziemy wdzięczni za odesłanie oryginalnych etykiet - ułatwi nam to identyfikacje zwracanego towaru. Należy też dołączyć paragon - to znaczenie ułatwi i przyspieszy proces zwrotu należności.

3. ODEŚLIJ

Przesyłkę ze zwrotem proszę odesłać na adres:
Cholewiński Z.P.H.U.
Cząstków Mazowiecki 28
05-152 Czosnów
z dopiskiem: ZWROT

Odesłanie przesyłki odbywa się na koszt Zwracającego i nie podlega zwrotowi. Przesyłkę mogą Państwo nadać samodzielnie lub skorzystać z linku poniżej:

https://furgonetka.pl/zwroty/67a9981a-02ee-4385-8264-12a825e09286

4. ZWROT PIENIĘDZY

W ciągu 14 dni od otrzymania przez nas przesyłki ze zwracanymi produktami otrzymacie Państwo zwrot należności. Będzie on dokonany w taki sposób jaki otrzymaliśmy płatność za towar, chyba, że otrzymaliśmy w oświadczeniu informacje o zmianie sposobu płatności. Proszę pamiętać! Towary marki CHOLEWIŃSKI posiadają dwuletni okres rękojmi od daty ich odbioru.

FORMULARZ ZWROTU

FORMULARZ REKLAMACYJNY

keyboard_arrow_right
cart Koszyk