Produkty CHOLEWIŃSKI są projektowane i wykonywane by spełniać Państwa oczekiwania przez długie lata. W celu zapewnienia im jak najdłuższej trwałości należy poddawać je konserwacji przy użyciu naturalnych, przeznaczonych do tego środków. Mimo wszystko, pod wpływem lat skóra zmienia swój wygląd i nabiera unikalnego charakteru. Jej barwa jest ciemniejsza, chwyt bardziej miękki, to właśnie cecha, którą lubimy w niej najbardziej!

Zalecamy unikania kontaktu produktów z długotrwałym silnym słońcem, wodą czy tłustymi smarami.

Należy dbać o skórę w następujący sposób:

ZMOCZONA SKÓRA - Wilgotną skórę należy suszyć powoli, w temperaturze pokojowej. Szybkie suszenie zmienia strukturę skóry i może powodować jej pękanie. Produkt można położyć nieopodal kaloryfera, ale nie bezpośrednio przy nim. Nigdy nie należy w tym celu używać suszarki. Ważne by produkt pozostawić w jego naturalnym kształcie, ponieważ skóra w czasie suszenia przyjmuje kształt, który został jej nadany kiedy była mokra.

WYSUSZONA SKÓRA - W wysuszoną skórę najlepiej wetrzeć pastę lub krem. Należy używać tylko naturalnych produktów, z przeznaczeniem do skóry, co do których jesteśmy pewni, że nie farbują.

ZABRUDZONA SKÓRA - Najlepszym sposobem do odczyszczenia skóry jest użycie lekko wilgotnej, delikatnej ściereczki. Nie należy nakładać mydła ani innych nieprzeznaczonych do tego chemicznych środków czyszczących.

ROZCIĄGANIA SKÓRY - Skóra rozciągnie się, ale nieściągnie ponownie! Jeśli portfel będzie regularnie przepełniany, nie wróci do swojego pierwotnego kształtu. Torebka mokra lub wilgotna będzie rozciągała się szybciej. Nigdy nie należy przeładowywać skórzanych produktów.

PRZECHOWYWANIE PRODUKTÓW - Skóry nie wolno zawijać w plastikowe materiały, ponieważ musi ona oddychać! Najlepsze do przechowywanie skórzanych produktów są bawełniane woreczki. Zawsze należy pamiętać o wietrzeniu skóry w celu uniknięcia pleśni.

keyboard_arrow_right
cart Koszyk