akceptuje

Lista ofert

Pracownik biurowo-administracyjny (Czosnów)

Marka CHOLEWIŃSKI, producent luksusowej galanterii skórzanej, poszukuje pracownika na stanowisko biurowo-administracyjne.

Idealny kandydat powinien cechować się dużą swobodą w korzystaniu z programów komputerowych.

Wymagania

  • Dobra znajomość PowerPoint’a, Excel’a i Word’a- Język angielski w stopniu podstawowym- Skrupulatność, samodzielność, terminowość- Bardzo dobra organizacja pracy

Obowiązki

  • Bieżąca obsługa sekretariatu (korespondencja przychodząca i wychodząca, połączenia telefoniczne, poczta elektroniczna, koordynowanie zleceń kurierskich)- Obsługa zamówień internetowych- Obsługa zapytań klientów detalicznych- Podstawowa administracja sklepu internetowego (wprowadzanie produktów, wprowadzanie promocji itp.)- Przygotowywanie prezentacji w Power Point’cie- Przygotowywanie zestawień/raportów w Excel’u- Zaopatrzenie biura w artykuły biurowe- Współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług- Czuwanie nad terminowym i prawidłowym obiegiem dokumentacji i informacji

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowę o pracę w stabilnie rozwijającej się firmie
  • Stałe godziny pracy
  • Dowóz do firmy firmowym busem
  • Rabaty pracownicze
  • Indywidualne podejście do każdego pracownika

keyboard_arrow_right
cart Koszyk