Lista ofert

Pracownik biurowo-administracyjny Czosnów

Marka CHOLEWIŃSKI, producent luksusowej galanterii skórzanej, poszukuje pracownika na stanowisko biurowo-administracyjne.
Idealny kandydat powinien cechować się dużą swobodą w korzystaniu z programów komputerowych.

Wymagania
- Dobra znajomość PowerPoint’a, Excel’a i Word’a
- Język angielski w stopniu podstawowym
- Skrupulatność, samodzielność, terminowość
- Bardzo dobra organizacja pracy
Obowiązki
- Bieżąca obsługa sekretariatu (korespondencja przychodząca i wychodząca, połączenia telefoniczne, poczta elektroniczna, koordynowanie zleceń kurierskich)
- Obsługa zamówień internetowych
- Obsługa zapytań klientów detalicznych
- Podstawowa administracja sklepu internetowego (wprowadzanie produktów, wprowadzanie promocji itp.)
- Przygotowywanie prezentacji w Power Point’cie
- Przygotowywanie zestawień/raportów w Excel’u
- Zaopatrzenie biura w artykuły biurowe
- Współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług
- Czuwanie nad terminowym i prawidłowym obiegiem dokumentacji i informacji
Oferujemy
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Umowę o pracę w stabilnie rozwijającej się firmie
- Stałe godziny pracy
- Dowóz do firmy firmowym busem
- Rabaty pracownicze
- Indywidualne podejście do każdego pracownika
keyboard_arrow_right
cart Koszyk