Lista ofert

Sprzedawca - doradca klienta - ekspedientka butik Galanterii Skórzanej (Warszawa)

OPIS

Marka CHOLEWIŃSKI, producent luksusowej galanterii skórzanej,

poszukuje pracownika na stanowisko sprzedawcy w salonie firmowym.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie o zbliżonym profilu

(chętnie z dziedziny dóbr luksusowych)

  • Profesjonalizm i wysokie standardy pracy przy obsłudze klienta: zaangażowanie w

powierzone zadania, wysoka kultura osobista, rozwinięte zdolności komunikacyjne i

organizacyjne, dobra prezencja

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum podstawowym
  • Zainteresowania z dziedziny mody i trendów

Zakres obowiązków:

  • Obsługa klientów, aktywna sprzedaż i doradztwo w zakresie

stylistycznym

  • Budowanie trwałych i dobrych relacji z klientkami
  • Dbanie o staranną ekspozycję
  • Współpraca z centralą firmy w zakresie dostaw, zamówień, reklamacji

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej, rozwijającej się polskiej firmie
  • Dobre warunki pracy w miłej atmosferze w małym zespole
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w systemie premiowym

Miejsce pracy: jeden z Salonów firmowych w Warszawie

Aplikuj wysyłając CV na [email protected]

keyboard_arrow_right
cart Koszyk