Nasz historia

Cholewiński 1982

O nas

Polska marka rodzinna, tworzona i prowadzona od prawie 35 lat przez rodzinę Cholewińskich.

Założyciel manufaktury Cholewińskiego Jan mówi, że od samego początku istnienia firmy starał się zainicjować filozofię nowoczesnej polskiej marki mocno opartej na tradycji. Marka CHOLEWIŃSKI od tego czasu kojarzona jest z wyjątkowej jakości skórami naturalnymi. Kolejnym znakiem rozpoznawczym tej marki jest ręczna produkcja, którą firma kultywuje pomimo rozwoju technologii.

O nas

Nowoczesna polska marka luksusowa

Słuszne inwestowanie w sztukę i zawód kaletników, co w połączeniu z zastosowanymi materiałami gwarantuje doskonały produkt. CHOLEWIŃSKI specjalizuje się w produkcji pełnej gamy galanterii skórzanej oraz bagażu, a charakterystycznym produktem marki są wyjątkowe torebki damskie prezentowane w bardzo krótkich kolekcjach wykonanych z wyjątkowej skóry.

Produkt

Elektryzująca, nowoczesna, szlachetna

Produkty CHOLEWIŃSKI reprezentują szczyt polskiego rzemiosła kaletniczego i nie mają sobie równych pod względem jakości i dbałości o szczegóły.

Filozofia

Synonim jakości

Szukając nazwy dla firmy, Jan Cholewiński chciał wyrazić swoje zaangażowanie i odpowiedzialność za to, co tworzy, dlatego nie bał się ręczyć za każdy produkt własnym nazwiskiem.

O nas
Możliwości

Personalizacja

Zapytaj obsługę w salonie, w jaki sposób możemy przygotować zmienione torby na specjalne zamówienie klienta. Więcej szczegółów już wkrótce.

keyboard_arrow_right
cart Koszyk